Lego Ideas Domek na drzewie 21318

Nowy

649,59 zł

Opis

Nr zestawu 21318
Ilość klocków 3036 elementów
Marka / seria Lego Ideas
Wiek 16+ lat

Więcej informacji

Klocki Lego Ideas Domek na drzewie 21318 to zestaw 3036 elementów. Złożona konstrukcja dla doświadczonych konstruktorów LEGO, którą cała rodzina będzie się z przyjemnością bawić. Posiada podstawę z krajobrazem i trzy osobne pomieszczenia domku na drzewie LEGO — sypialnię, łazienkę i pokój dziecięcy. Drzewo ma wymienne zestawy zielonych letnich liści i żółtych oraz brązowych liści jesiennych. Te oraz inne elementy roślin z podstawy drzewa zostały wykonane z ekologicznego, polietylenowego plastiku pochodzenia roślinnego, a wierzchołek drzewa i dachy można zdjąć, co daje łatwy dostęp do wnętrza. Ten model jest wyposażony w wiele elementów do zbudowania zachęcających do zabawy, takich jak stolik i krzesła piknikowe, huśtawka, ognisko, mapa skarbów z ukrytym klejnotem do zabawy w poszukiwanie skarbów oraz nakręcany dźwig znajdujący się na balkonie sypialni. Ta kreatywna zabawka zawiera minifigurki mamy, taty i dzieci oraz figurkę ptaka do odgrywania zabawnych scenek rodzinnych — to idealny prezent urodzinowy. Ten zestaw LEGO Ideas zawiera również broszurę z instrukcjami budowania i informacjami o fanie, który go stworzył oraz projektancie LEGO®, który nad nim pracował.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- 4 minifigurki: mama, tata, dwoje dzieci oraz figurka ptaka.
- podstawa z krajobrazem
- drzewo z wymiennymi zestawami zielonych (letnich) oraz żółtych i brązowych (jesiennych) liści
- domek na drzewie LEGO® z 3 pomieszczeniami — sypialnią, łazienką i pokojem dziecięcym.

Wierzchołek drzewa i dachy można zdjąć, co umożliwia zabawę w ich wnętrzu.
Do podstawy z krajobrazem dołączony jest stół piknikowy do zbudowania, przy którym mogą usiąść 4 minifigurki, a także wybrane elementy niezbędne do zorganizowania pikniku, strumyk do zbudowania, huśtawka (zwisająca z drzewa), ognisko, ukryty klejnot, elementy roślin i krzewów oraz drabina prowadząca do pomieszczeń w domku.
Liście drzewa to ponad 180 elementów botanicznych wykonanych z ekologicznego polietylenowego plastiku z trzciny cukrowej. Z tego samego tworzywa wykonano także elementy roślin wokół drzewa. Jest to pierwszy kamień milowy w ambitnym przedsięwzięciu firmy LEGO®, która do 2030 r. pragnie wykorzystywać materiały ekologiczne do produkcji zabawek.
Sypialnia zawiera łóżko do zbudowania i inne elementy, w tym ukryte nożyczki (jako nawiązanie do fana, który stworzył ten zestaw, pracującego jako fryzjer), statek w butelce, kompas, zegar oraz balkon z obsługiwanym ręcznie, nakręcanym dźwigiem do podnoszenia przedmiotów.
W łazience znajduje się wanna, toaleta i umywalka.
Pokój dziecięcy zawiera łóżka piętrowe i różne elementy, takie jak książka i mapa skarbów.

Wymiary:
- ok. 37 cm wysokości, 27 cm szerokości i 24 cm głębokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Ideas Domek na drzewie 21318

Lego Ideas Domek na drzewie 21318

21318