Lego Hidden Side Ekspres widmo 70424

Nowy

210,57 zł

Opis

Nr zestawu 70424
Ilość klocków 698 elementów
Marka / seria Lego Hidden Side
Wiek 8+ lat

Więcej informacji

Klocki Lego Hidden Side Ekspres widmo 70424 to zestaw 698 elementów. Ten niezwykły zestaw zaprasza dzieci do interaktywnej zabawy, pozwalając połączyć model z klocków z rzeczywistością wykreowaną przez aplikację. Pobierz aplikację Hidden Side i zeskanuj model za pomocą telefonu, aby go ożywić. Gdy zaczniesz się nim bawić, w aplikacji będą się dziać różne rzeczy. Poznaj nowy rodzaj zabawy i interakcji z klockami LEGO w zestawie LEGO Hidden Side: będziesz zbierać ciekawe przedmioty i duchy oraz grać w gry, a dzięki regularnym aktualizacjom nigdy nie zabraknie Ci nowych zagadek do rozwiązania i potężnych przeciwników! Ten niesamowity model pociągu ma mnóstwo supernowoczesnych technicznych gadżetów do łapania duchów, więc czeka Cię wiele godzin zabawy pobudzającej wyobraźnię. W zestawie jest też wiele elementów, które od razu dostarczą Ci pomysłów na rozpoczęcie zabawy — w tym pięć minifigurek, a wśród nich bohaterowie Jack i Parker.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- pięć minifigurek, a wśród nich bohaterowie Jack i Parker
- rozkładane za pomocą dźwigni skrzydła ducha
- komora pozwalająca odegrać zabawę w usuwanie ducha straszącego panią Santos
- „działko duchozwalczające”, które pomoże Ci rozprawić się z duchami i przywrócić porządek na stacji.

Pobierz aplikację LEGO® Hidden Side™ i skieruj swój telefon na model zabawkowego Ekspresu widma, by go ożywić.
Poruszając telefonem, zobaczysz, że otoczenie wokół modelu nieustannie się zmienia.
Ta zabawka wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną i zawiera pięć figurek: jest tam Jack Davids ze smartfonem i Parker L. Jackson ze smartfonem, a także techniczny geniusz J.B, kasjerka pani Santos i sympatyczny pasażer Chuck.
Zestaw z serii LEGO® Hidden Side™ opowiada historię osadzoną w wymyślonym miasteczku Newbury, gdzie duchy nawiedzają ludzi i budynki. Dzieci mogą zabawić się w opowieść o polowaniu na duchy i dzięki aplikacji przenieść zbudowane z klocków modele LEGO do całkowicie interaktywnej rzeczywistości rozszerzonej.
Model zbudowany z klocków ożyje, gdy będziesz oglądać go za pomocą aplikacji do rzeczywistości rozszerzonej.
Aplikacja LEGO® Hidden Side™ pozwoli dzieciakom zajrzeć do niezwykłego, choć nieco przerażającego ukrytego świata, który obfituje w zagadki do rozwiązania, duchy do pokonania i potężnych przeciwników, takich jak Bawa.
Korzystanie z rzeczywistości rozszerzonej wymaga użycia smartfona lub tabletu (zestaw nie zawiera żadnego z tych urządzeń). Aplikacja jest zgodna z wybranymi urządzeniami z systemem iOS i Android. Zgodność urządzenia możesz sprawdzić na stronie LEGO.pl/devicecheck. Przed połączeniem się z siecią dzieci powinny zapytać o zgodę.

Wymiary:
- pociągu i stacji: ok. 14 cm wysokości, 15 cm szerokości i 61 cm długości w wersji nawiedzonej przez duchy.

Opinie

Napisz opinię

Lego Hidden Side Ekspres widmo 70424

Lego Hidden Side Ekspres widmo 70424

70424