Lego Movie 2 Dom Emmeta/Rakieta ratunkowa 70831

Nowy

316,26 zł

Opis

Nr zestawu 70831
Ilość klocków 706 elementów
Marka / seria Lego Movie 2
Wiek 8+ lat

Więcej informacji

Klocki Lego Movie 2 Dom Emmeta/Rakieta ratunkowa 70831 to zestaw 706 elementów.  Ten model konstrukcyjny 2 w 1 przedstawia dom Emmeta, który można przebudować na rakietę. Dom można otworzyć, by łatwiej dostać się do szczegółowego salonu z kuchnią oraz strychu. Zdejmij dach i za pomocą klocków z wieży wodnej oraz barykady zbuduj rakietę ze sprężynowymi działkami i ruchomymi silnikami. W tym ciekawym zestawie konstrukcyjnym znajdziesz też trzy minifigurki oraz figurki Roślinki i Kici wojowniczej do zbudowania, a dołączona broń i akcesoria pomogą w odgrywaniu scen akcji z filmu LEGO PRZYGODA 2.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- pięć postaci z filmu LEGO® PRZYGODA 2™: minifigurka LEGO Emmeta, minifigurka Lucy i minifigurka Rexa Niebezpiecznika, a do tego przyjaciółka Emmeta Roślinka (do zbudowania z klocków) oraz figurka Kici Rożek jako Kici wojowniczej do zbudowania z dwoma wyrazami pyszczka do wyboru.
- zestaw 2 w 1 zawiera wymarzony dom Emmeta, który można przebudować na rakietę ratunkową za pomocą klocków z dołączonej barykady do zbudowania oraz wieży wodnej z warsztatem.
- dom Emmeta można otworzyć, by ułatwić zabawę w środku. Model wyposażony jest w otwierane drzwi wejściowe, strych, dach, który zdejmuje się podczas zamiany w rakietę, oraz ogród do zbudowania z płotem, beczką i kwiatami. W środku znajduje się salon z kuchnią do zbudowania, sofą, stołem, piecykiem i drapakiem dla Kici wojowniczej, a także różne akcesoria: talerz, kubek kawy, patelnia, radio, lornetka, akordeon i lampy do sterowania ruchem lotniczym
- rakieta ratunkowa ma dwa sprężynowe działka i ruchome silniki
- barykada do zbudowania i wieża wodna z warsztatem
- broń: kusza Lucy i harpun Kici wojowniczej
- akcesoria: kołczan Lucy i hełm Rexa Niebezpiecznika.

Wymiary:
- wymarzony dom ma ok. 14 cm wysokości, 13 cm szerokości i 13 cm głębokości
- zabawkowa rakieta ma ok. 15 cm wysokości, 20 cm długości i 18 cm szerokości
- wieża wodna ma ok. 15 cm wysokości, 17 cm szerokości i 7 cm głębokości
- barykada ma ok. 3 cm wysokości, 16 cm szerokości i 6 cm głębokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Movie 2 Dom Emmeta/Rakieta ratunkowa 70831

Lego Movie 2 Dom Emmeta/Rakieta ratunkowa 70831

70831