Lego Movie 2 Rexcelsior 70839

Nowy

446,34 zł

Opis

Nr zestawu 70839
Ilość klocków 1826 elementów
Marka / seria Lego Movie 2
Wiek 10+ lat

Więcej informacji

Klocki Lego Movie 2 Rexcelsior 70839 to zestaw 1826 elementów. Zabawkowy statek kosmiczny LEGO ma otwierane drzwi i podnoszone dachy, co ułatwia zabawę w środku. W szczegółowym wnętrzu znajduje się kokpit dla dwóch minifigurek oraz różne pomieszczenia i schowki do zwiedzania w mikroskali. Uchwyt z tyłu statku ma przełącznik służący do uruchamiania szybkostrzelnego działka na sześć sprężynowych rakiet. Miłośnikom filmu LEGO PRZYGODA 2 spodoba się odgrywanie ulubionych scen i wymyślanie własnych historii z udziałem minifigurek Rexa i Emmeta oraz mikrofigurek, mikroraptorów i mikromodeli, które można ustawić we wnętrzu Rexcelsiora!

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- dwie minifigurki LEGO®: Emmet z zarostem oraz Rex Niebezpiecznik, a do tego mikrofigurki Emmeta i Rexa oraz pięć mikrofigurek raptorów (trzy metaliczne i trzy granatowe)
- statek kosmiczny Rexcelsior ma duże dopalacze, kokpit z miejscem na dwie minifigurki oraz otwierane drzwi i podnoszone dachy, które ułatwiają zabawę w szczegółowym wnętrzu w mikroskali z różnymi pomieszczeniami i schowkami. Dodatkowo statek wyposażony jest w uchwyt z przełącznikiem służącym do uruchamiania szybkostrzelnego działka na sześć sprężynowych rakiet, a także schowek na amunicję z dodatkowymi sześcioma rakietami
- pięć mikromodeli: dom Emmeta, wózek widłowy, dwa statki dla raptorów i statek desantowy.

Wymiary:
- zabawkowy statek kosmiczny LEGO® Rexcelsior ma ok. 19 cm wysokości, 40 cm długości i 21 cm szerokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Movie 2 Rexcelsior 70839

Lego Movie 2 Rexcelsior 70839

70839