Lego Toy Story 4 Karnawałowe szaleństwo Chudego i Buzza 10770

Nowy

145,53 zł

Opis

Nr zestawu 10770
Ilość klocków 230 elementów
Marka / seria Lego Toy Story
Wiek 4+ lat

Więcej informacji

Klocki Lego Toy Story 4 Karnawałowe szaleństwo Chudego i Buzza 10770 to zestaw 230 elementów. Ten pełen akcji zestaw konstrukcyjny został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Zawiera kolorową strzelnicę karnawałową z dużym szyldem i laserową armatką oraz specjalną podstawką startową, która pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia budynków, pojazdów i nie tylko. W tym ciekawym zestawie dla przedszkolaków znajdziesz również karuzelę Terrorantulę z ruchomymi ramionami, dwa samochodziki z podwoziami startowymi oraz lodziarnię wyposażoną w kasę, stolik, ławki oraz szyld. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym miłośnikom karnawału wyjaśnią cel poszczególnych etapów budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w znajomej scenerii z filmów „Toy Story”. W komplecie są minifigurki Chudego, Buzza Astrala i Bou oraz figurki LEGO Kaczuszki i Króliczka.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- trzy minifigurki postaci z filmu „Toy Story”: Chudy, Buzz Astral i Bou oraz figurki LEGO® Kaczuszki i Króliczka
- karnawałowa strzelnica ma elementy z dekoracją rakiety, które można przewrócić, oraz osobną, działającą armatkę, a także podstawkę startową i ścianę z dekoracją
- lodziarnia z kasą, stołem i ławkami
- obracająca się karuzela Terrorantula z ruchomymi ramionami oraz dwa samochodziki na podwoziach startowych
- akcesoria: sześć klocków służących jako amunicja, skrzynia, trzy elementy z nadrukiem rakiety, duże lody, dwa małe lody, deser lodowy, łyżka do lodów, wiaderko i laska pasterska Bou.

Odtwórz ze swoim maluchem emocjonujące sceny z filmu „Toy Story” lub wymyślcie własne historie.
Zestawy LEGO® 4+ wprowadzą Twoje dziecko w świat ulubionych postaci z filmów i seriali oraz bohaterów życia codziennego.
Zestawy LEGO® 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, są zgodne ze wszystkimi zestawami do kreatywnego budowania LEGO.

Wymiary:
- strzelnica karnawałowa ma ok. 10 cm wysokości, 12 cm szerokości i 3 cm głębokości
- każdy samochodzik ma ok. 9 cm wysokości, 3 cm długości i 3 cm szerokości
- lodziarnia ma ok. 11 cm wysokości, 6 cm szerokości i 8 cm głębokości
- Terrorantula ma ok. 8 cm wysokości, 19 cm szerokości i 19 cm głębokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Toy Story 4 Karnawałowe szaleństwo Chudego i Buzza 10770

Lego Toy Story 4 Karnawałowe szaleństwo Chudego i Buzza 10770

10770