Lego Harry Potter Ekspres do Hogwartu™ 75955

Nowy

348,78 zł

Opis

Nr zestawu 75955
Ilość klocków 801 elementów
Marka / seria Lego Harry Potter
Wiek 8 - 14 lat

Więcej informacji

Klocki Lego Harry Potter Ekspres do Hogwartu™ 75955 to zestaw 801 elementów. Znajdziesz tu kładkę nad torami z zegarem i schodami prowadzącymi na peron 9¾™, ruchome wejście w ceglanym murze, plakat z poszukiwanym przestępcą, gazety Prorok Codzienny, a także zabawkowy pociąg z czterema siedzeniami i zdejmowanym bokiem oraz dachem. Kup słodycze od pani z wózkiem, pomóż dementorowi™ wlecieć do wagonu i odegraj fantastyczne sceny z hitowych filmów o Harrym Potterze™. Ten wspaniały prezent dla fanów serii LEGO Harry Potter zawiera pięć minifigurek oraz figurki dementora i Parszywka™.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- pięć minifigurek: Harry Potter™, Ron Weasley™, Hermiona Granger™, Remus Lupin oraz pani z wózkiem, a także figurki dementora™ i Parszywka™.
- kultowy peron 9¾™ na dworcu King’s Cross, na którym znajduje się kładka nad torami z zegarem, schody prowadzące do ruchomego wejścia w ceglanym murze, stojak z gazetami, na którym leżą dwa egzemplarze Proroka Codziennego, oraz plakat z poszukiwanym przestępcą
- pociąg ekspresowy do Hogwartu™ ma wagon z czterema siedzeniami oraz zdejmowany panel boczny i dach. W środku zmieści się również pani z wózkiem ze słodyczami.
- akcesoria: trzy sztuki bagażu, cztery różdżki, czekoladowa żaba, lody, dwie gazety, szyld dworca King's Cross, szyld peronu 9¾™ oraz plakat z poszukiwanym przestępcą.

Zdejmij dach i panel boczny pociągu, by usadzić minifigurki na ich miejscach.
Kup czekoladową żabę i inne słodycze od pani z wózkiem.
Pomóż dementorowi™ wlecieć do wagonu i przestraszyć Harry'ego, a potem rzuć różdżką zaklęcie, by przegonić potwora!
Odtwórz słynne sceny z filmów o Harrym Potterze™.

Wymiary:
- peron ma ok. 13 cm wysokości, 31 cm szerokości i 17 cm głębokości
- ekspres do Hogwartu™ ma ok. 9 cm wysokości, 46 cm długości i 5 cm szerokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Harry Potter Ekspres do Hogwartu™ 75955

Lego Harry Potter Ekspres do Hogwartu™ 75955

75955