Lego Architecture Wielki Mur Chiński 21041

Nowy

234,15 zł

Opis

Nr zestawu 21041
Ilość klocków 551 elementów
Marka / seria Lego Architecture
Wiek 12+ lat

Więcej informacji

Klocki Lego Architecture Wielki Mur Chiński 21041 to zestaw 551 elementów.  Przyjrzyj się sprytnym technikom konstrukcyjnym, dzięki którym budowla wije się wzdłuż tysięcy kilometrów pagórków oraz wygina w górę i w dół między szczytami na nierównym, pofałdowanym terenie, tworząc harmonijne połączenie przyrody i architektury. Ten niezwykle szczegółowy model LEGO przedstawia dwie wieże połączone krętym fragmentem fortyfikacji na szczycie ciemnozielonego, górzystego krajobrazu z dolinami porośniętymi bujną roślinnością, drzewami i jeziorami. Całość uzupełniają dekoracyjne płytki w języku angielskim i chińskim.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- Interpretacja Wielkiego Muru Chińskiego z serii LEGO® Architecture
- kręty fragment fortyfikacji z dwiema wieżami wijący się wzdłuż porośniętego bujną roślinnością krajobrazu z górami, drzewami i jeziorami
- dwie dekoracyjne płytki w języku angielskim i chińskim
- broszura z informacjami o projekcie, architekturze i historii budowli. (Tylko w języku angielskim, francuskim i chińskim. Tekst w pozostałych językach można pobrać ze strony LEGO.pl/architecture).

Połączenie kilku modeli pozwala stworzyć dłuższy Wielki Mur.
Seria LEGO® Architecture, stworzona dla miłośników podróży, architektury, historii i projektowania, oddaje hołd światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO.

Wymiary:
- model ma ok. 12 cm wysokości, 27 cm szerokości i 9 cm głębokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Architecture Wielki Mur Chiński 21041

Lego Architecture Wielki Mur Chiński 21041

21041