Nowy Lego Ideas Central Perk 21319 Zobacz większe

Lego Ideas Central Perk 21319

Nowy

258,54 zł

Opis

Nr zestawu 21319
Ilość klocków 1070 elementów
Marka / seria Lego Ideas
Wiek 16+ lat

Więcej informacji

Klocki Lego Ideas Central Perk 21319 to zestaw 1070 elementów, z którym możesz świętować 25-lecie legendarnego amerykańskiego serialu „Przyjaciele”. Ta wspaniała, zbudowana z klocków replika telewizyjnego planu zdjęciowego z kawiarnią jest pełna realistycznych elementów, dzięki którym będzie doskonałą pamiątką dla każdego fana. Dla ułatwienia zabawy można zdjąć całą kultową część wypoczynkową z kanapą, fotelem i dwoma krzesłami. W zestawie jest też scena, na której Phoebe grała na gitarze i śpiewała swoje piosenki (i gdzie Ross postanowił raz zagrać na keyboardzie, co nie spodobało się nikomu poza Phoebe). W zestawie znajdziesz aż siedem nowości, które będą dostępne od września 2019 r. — są to minifigurki LEGO Rossa, Rachel, Chandlera, Moniki, Joeya i Phoebe oraz udręczonego managera CENTRAL PERK, Gunthera. Do każdej z nich dołączone są akcesoria pozwalające odtwarzać świetnie znane, przezabawne scenki. Ten atrakcyjny zestaw może być zabawką lub eksponatem, który ozdobi każde pomieszczenie, a do tego idealnie nadaje się na prezent dla każdego fana „Przyjaciół”!

Dodarkowe informacje

W zestawie:
- siedem nowych minifigurek, które będą dostępne od września 2019 r.: Rossa Gellera, Rachel Green, Chandlera Binga, Monikę Geller, Joeya Tribbianiego, Phoebe Buffay i Gunthera
- z kawiarnią CENTRAL PERK znajdziesz kultową strefę wypoczynkową z sofą, fotelem, dwoma krzesłami i stołem, strefę obsługi z ekspresem z klocków, ladą, kasą, słojem z dwoma ciasteczkami, tablicą z menu oraz innymi realistycznymi detalami, scenę do występów muzycznych z sofą, dodatkowymi fotelami i stolikiem, trzy filary w kolorze, który będzie dostępny dopiero od września 2019 r., stojak z dwoma parasolami, okno z logo „CENTRAL PERK”, drzwi wejściowe oraz dwie zbudowane z klocków lampy studyjne z przezroczystymi elementami światła
- akcesoria: gazeta, piętnaście kubków na kawę, plakietka do rezerwowania stolików oraz trzy wazony z kwiatami do zbudowania.
Część wypoczynkową dla gwiazd serialu można zdjąć, co ułatwia zabawę.
Do każdej z minifigurek są dołączone przedmioty inspirowane historiami z serialu — jest tam zbudowany z klocków keyboard Rossa oraz następujące akcesoria: taca i filiżanka Rachel, pączek Moniki, pudełko na pizzę, kawałek pizzy i „męska torebka” Joeya, a także laptop Chandlera, gitara Phoebe oraz miotła Gunthera.

Wymiary:
- model ma ok. 11 cm wysokości, 29 cm szerokości i 22 cm głębokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Ideas Central Perk 21319

Lego Ideas Central Perk 21319

21319