Lego Disney Parowiec Willie 21317

Nowy

307,32 zł

Opis

Nr zestawu 21317
Ilość klocków 751 elementów
Marka / seria Lego Disney
Wiek 10+ lat

Więcej informacji

Klocki Lego Disney Parowiec Willie 21317 to zestaw 751 elementów. Zestaw ten został wydany z okazji 90. urodzin tego najsłynniejszego bohatera kreskówek na świecie. Myszka Miki zadebiutowała na ekranach w 1928 roku, w czarno-białym krótkometrażowym filmie animowanym zatytułowanym „Parowiec Willie”. Był to również pierwszy udźwiękowiony film Disneya. Model LEGO tytułowego parowca wyposażony jest w rury parowe, które poruszają się w górę i w dół, oraz koła łopatkowe obracające się podczas poruszania statkiem. Na mostku jest miejsce dla minifigurki oraz marynarskie detale inspirujące do zabawy — na przykład koło sterowe, koło ratunkowe i dzwon do zbudowania. Na pokładzie znajduje się też działający dźwig, którym można podnieść „skrzynię z ziemniakami”. Ten niezwykły zestaw konstrukcyjny zawiera również minifigurki Myszki Miki i Myszki Minnie ze srebrnymi nadrukami (nowości na kwiecień 2019 r.) oraz figurkę papugi. To doskonały wybór dla dzieci i dorosłych, którzy marzą o odgrywaniu scen z oryginalnej kreskówki z Myszką Miki lub po prostu chcą zbudować i ustawić na półce ten świetny, monochromatyczny model LEGO.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- dwie minifigurki (nowości na kwiecień 2019 r.): Myszka Miki i Myszka Minnie ze srebrnymi nadrukami, a do tego figurka papugi Myszki Miki
- klasyczny parowiec Willie utrzymany jest w czarno-białej kolorystyce i ma ukryte koła, ruchome rury parowe, obracające się koła łopatkowe, ruchomy dźwig oraz różne dodatkowe elementy, takie jak plakietka z nazwą statku „S.S. Willie”, plakietka z datą „1928” oraz klocek przedstawiający skrzynię ziemniaków. Na mostku jest miejsce na minifigurkę, dzwon zbudowany z klocków oraz różne elementy, na przykład koło sterowe i koło ratunkowe. Dwie rury parowe poruszają się w górę i w dół, a dwa koła łopatkowe obracają się podczas poruszania statkiem.
- akcesoria w zestawie to gitara i nuty Myszki Minnie
- broszura z instrukcjami budowania i ciekawostkami na temat animowanego filmu krótkometrażowego Disneya „Parowiec Willie” z 1928 r. Znajdziesz w niej również informacje o fanie, który stworzył ten niezwykły zestaw retro, oraz projektantach LEGO, którzy nad nim pracowali.

Wymiary:
-  parowiec Willie ma ok. 15 cm wysokości, 26 cm długości i 14 cm szerokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Disney Parowiec Willie 21317

Lego Disney Parowiec Willie 21317

21317