Lego Technic Volvo ładowarka kołowa ZEUX 42081

Nowy

347,97 zł

Opis

Nr zestawu 42081
Ilość klocków 1167 elementów
Marka / seria Lego Technic
Wiek 10 - 16 lat

Więcej informacji

Klocki Lego Technic Volvo ładowarka kołowa ZEUX 42081 to zestaw 1167 elementów. Ten futurystyczny model koncepcyjny stworzony we współpracy z Volvo ma szereg realistycznych szczegółów, takich jak zbudowany z klocków dron do tworzenia map. Zaawansowana konstrukcja pojazdu obejmuje duże, wytrzymałe opony z futurystycznymi felgami. Ręczne funkcje to między innymi układ kierowniczy na cztery koła, równoczesna lub niezależna obsługa wysięgnika i łyżki oraz regulowana przeciwwaga. Do tego zestawu 2 w 1 LEGO Technic w klasycznej kolorystyce Volvo dodano komplet naklejek przedstawiających dodatkowe szczegóły. Model można również przebudować w Volvo futurystyczną wywrotkę PEGAX.

Dodatkowe informacje

Opis:
- futurystyczny model koncepcyjny z realistycznymi detalami, takimi jak dron do tworzenia map, działający wysięgnik i łyżka, regulowana przeciwwaga, układ kierowniczy na cztery koła oraz wytrzymałe opony z misternymi felgami.
Dostosuj przeciwwagę do ciężaru ładunku.
Poruszaj ogromnym wysięgnikiem i łyżką równocześnie lub osobno.
Model ma klasyczną kolorystykę Volvo i naklejki przedstawiające dodatkowe detale.
Ten zestaw LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania.
Model 2 w 1: można przebudować w Volvo futurystyczną wywrotkę PEGAX.

Wymiary:
- Volvo ładowarka kołowa ZEUX ma ok. 18 cm wysokości, 59 cm długości i 21 cm szerokości z wysuniętą przeciwwagą, a ok. 51 cm długości z wsuniętą przeciwwagą
- Volvo futurystyczna wywrotka PEGAX ma ok. 18 cm wysokości, 40 cm długości i 22 cm szerokości z wysuniętą przeciwwagą, a ok. 27 cm długości z wsuniętą przeciwwagą.

Opinie

Napisz opinię

Lego Technic Volvo ładowarka kołowa ZEUX 42081

Lego Technic Volvo ładowarka kołowa ZEUX 42081

42081