Lego Technic Żuraw typu pająk 42097

Nowy

234,96 zł

Opis

Nr zestawu 42097
Ilość klocków 920 elementów
Marka / seria Lego Technic
Wiek 10+ lat

Więcej informacji

Klocki Lego Technic Żuraw typu pająk 42097 to zestaw 920 elementów. Ten szczegółowy, solidny model wyposażony jest w szereg realistycznych funkcji i detali — ma wysuwane podpory, które poruszają się w pionie i w poziomie, wysuwany wysięgnik, wciągarkę z licznymi linkami i blokadą bezpieczeństwa oraz nadbudowę, która obraca się o 180°. Żuraw gąsienicowy można złożyć, tworząc niewielki pojazd o klasycznej żółto-czarnej kolorystyce, który porusza się na solidnych gąsienicach i jest ozdobiony naklejkami z realistycznymi detalami. Ten model konstrukcyjny „2 w 1” możesz przerobić na niewielki żuraw wieżowy LEGO Technic.

Dodatkowe informacje:

Opis:
- model ma wysuwane podpory, które poruszają się w pionie i w poziomie, wysuwany wysięgnik, wciągarkę z licznymi linkami i blokadą bezpieczeństwa, solidne gąsienice oraz nadbudowę, która obraca się o 180°.
- podjedź żurawiem w odpowiednie miejsce, a potem użyj wciągarki i nadbudowy, by z najwyższą dokładnością podnieść i ustawić ładunek.
Ten zestaw LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania.
Realistyczny zestaw konstrukcyjny LEGO Technic pomoże Twojemu młodemu miłośnikowi LEGO® zrozumieć podstawy działania przekładni, sił i ruchu.
Ten zestaw jest idealny zarówno dla początkujących konstruktorów jak i tych, którzy znają już system budowania LEGO® Technic.
Model 2 w 1: można przerobić na mały żuraw wieżowy.

Wymiary:
- żuraw typu pająk z wysuniętym wysięgnikiem i rozłożonymi podporami ma ok. 51 cm wysokości, 49 cm długości i 40 cm szerokości
- mały żuraw wieżowy z wysuniętym wysięgnikiem i rozłożonymi podporami ma ok. 50 cm wysokości, 35 cm długości i 22 cm szerokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Technic Żuraw typu pająk 42097

Lego Technic Żuraw typu pająk 42097

42097