Lego Technic Laweta 42098

Nowy

444,72 zł

Opis

Nr zestawu 42098
Ilość klocków 2493 elementy
Marka / seria Lego Technic
Wiek 11+ lat

Więcej informacji

Zestaw nowy, fabrycznie zapakowany - lekko wgnieciony bok pudełka.

Klocki Lego Technic Laweta 42098 to zestaw 2493 elementów. Ta wierna replika posiada szereg realistycznych cech i funkcji, które zapewnią wiele godzin zabawy i odkrywania tajników konstrukcji modelu. Pokłady samochodowe oraz tylna rampa podnoszą się i opuszczają, aby umożliwić łatwy wjazd na górny i dolny poziom. Samochody można także zablokować w pozycji umożliwiającej bezpieczny transport, a kabina kierowcy odchyla się, odsłaniając silnik V6 z ruchomymi tłokami. W liczącym 2493 klocki zestawie znajdziesz także fajny, niebieski samochód z działającym układem kierowniczym i silnikiem V8. Laweta pod względem skali jest też zgodna z modelem Chevroleta Corvette ZR1 z zestawu 42093 (sprzedawany osobno). Model ma klasyczną czerwono-szaro-czarną kolorystykę, a w komplecie są również naklejki przedstawiające dodatkowe detale. Zestaw „2 w 1” pozwala zamiast lawety zbudować także ciężarówkę i samochody pokazowe LEGO Technic!

Dodatkowe informacje

Opis:
- laweta ma ruchome pokłady samochodowe oraz tylną rampę do załadunku i rozładunku samochodów. Pojazdy można także zablokować na czas transportu, a kabina kierowcy odchyla się, odsłaniając silnik V6 z mnóstwem detali i ruchomymi tłokami.
- w zestawie jest też niebieski samochód z działającą kierownicą i silnikiem V8 z ruchomymi tłokami.
- model lawety jest utrzymany w klasycznej, czerwono-szaro-czarnej kolorystyce, a w komplecie jest też arkusz naklejek przedstawiających dodatkowe detale.

Opuść pokład, wstaw samochody, włącz blokadę transportową i ruszaj w drogę!
Ta zabawka LEGO® Technic będzie dla małych konstruktorów LEGO wprowadzeniem do podstaw inżynierii. Realistyczne cechy i funkcje zapewnią wiele godzin zabawy i zapoznawania się z konstrukcją modelu.

Wymiary:
- lawety: ok. 22 cm wysokości, 86 cm długości i 13 cm szerokości
- niebieskiego samochodu: ok. 8 cm wysokości, 27 cm długości i 12 cm szerokości
- ciężarówka LEGO Technic i samochody pokazowe mają ok. 14 cm wysokości, 87 cm długości i 15 cm szerokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Technic Laweta 42098

Lego Technic Laweta 42098

42098