Lego Technic Terenowy holownik 6x6 42070

Nowy

761,79 zł

Opis

Nr zestawu 42070
Ilość klocków 1862 elementy
Marka / seria Lego Technic
Wiek 11 - 16 lat

Więcej informacji

Klocki Lego Technic Terenowy holownik 6x6 42070 to zestaw 1862 elementów. Ten realistyczny model LEGO® Technic 2 w 1 składa się z niebieskich, czerwonych, żółtych i czarnych elementów i ma duże opony terenowe, wzmocnione orurowanie z hakiem na łańcuchu, ruchome lampy oraz szczegółową kabinę kierowcy z otwieranymi drzwiami. Funkcje zdalnego sterowania obejmują jazdę do przodu i do tyłu, sterowanie przednimi kołami, wysuwanie podpór oraz kontrolowanie wysięgnika i wyciągarki. Zestaw można przebudować na pojazd badawczy, więc zapewnia on podwójną dawkę zabawy.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- elementy LEGO® Power Functions: duży silnik, średni silnik, schowek na baterie, odbiornik i pilot zapewniający szereg funkcji zdalnego sterowania, w tym jazdę do przodu i do tyłu, sterowanie przednimi kołami, wysuwanie podpór oraz kontrolowanie wysięgnika i wyciągarki.
- model ma duże opony terenowe, wzmocnione orurowanie z hakiem na łańcuchu, ruchome lampy oraz szczegółową kabinę kierowcy z otwieranymi drzwiami.
- holownik składa się z jasnoniebieskich, czerwonych, żółtych i czarnych elementów.
- specjalny klocek z wyjątkową dekoracją na 40. rocznicę LEGO® Technic.
Włącz silniki LEGO® Power Functions i skorzystaj z pilota zdalnego sterowania. Możesz kierować holownikiem, wysuwać podpory, obracać, podnosić i opuszczać wysięgnik, a także podnosić i opuszczać wyciągarkę.
Model przeznaczony wyłącznie do użytku w pomieszczeniach.
Produkt wymaga baterii (brak w zestawie). Typ i liczbę potrzebnych baterii znajdziesz na opakowaniu produktu.
Model typu 2 w 1: można go przebudować na pojazd badawczy.

Wymiary:
- terenowy holownik 6x6 z podniesionym wysięgnikiem i wysuniętymi podporami ma ok. 51 cm wysokości, 63 cm długości i 37 cm szerokości, a po opuszczeniu wysięgnika i złożeniu podpór ma ok. 26 cm wysokości i 20 cm szerokości
- model B ma ok. 23 cm wysokości, 47 cm długości i 23 cm szerokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Technic Terenowy holownik 6x6 42070

Lego Technic Terenowy holownik 6x6 42070

42070