Lego Star Wars Sokół Millennium™ 75212

Nowy

568,29 zł

Opis

Nr zestawu 75212
Ilość klocków 1414 elementów
Marka / seria Lego Star Wars
Wiek 9 - 14 lat

Więcej informacji

Klocki Lego Star Wars Sokół Millennium™ 75212 to zestaw 1414 elementów. Podróżuj z Hanem Solo, Chewbaccą i ich przyjaciółmi na pokładzie statku z zestawu LEGO® Star Wars Sokół Millennium — ucieczka z Kessel. Ta wersja LEGO kultowego koreliańskiego frachtowca z filmu o Hanie Solo ma kokpit z miejscem na dwie minifigurki i odczepianą pokrywą, dwa sprężynowe działka, antenę czujnika, rampę, obracające się wieżyczki laserowe na wierzchu i spodzie z dwoma miejscami dla strzelców, a także odczepianą kapsułę ewakuacyjną. Ten niesamowity zestaw z serii Star Wars ma także otwierane pokrywy kadłuba, dzięki którym można dostać się do szczegółowego wnętrza statku. W środku znajduje się ładownia z kanapą i stolikiem do gry w holograficzne szachy Dejarik, łóżko, schowek na amunicję oraz hipernapęd do zbudowania z narzędziami.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- sześć minifigurek: Han Solo, Chewbacca, Qi’ra, Lando Calrissian, Quay Tolsite oraz droid z Kessel, a także droid DD-BD
- model ma kokpit z miejscem na dwie minifigurki i zdejmowaną pokrywą, czujnik, dwa sprężynowe działka, rampę, obracające się wieżyczki laserowe na wierzchu i spodzie z dwoma miejscami dla minifigurek strzelców, odczepianą kapsułę ewakuacyjną i otwierane pokrywy kadłuba, które umożliwiają łatwy dostęp do szczegółowego wnętrza. Wewnątrz statku znajduje się ładownia z dwoma kontenerami, komputer nawigacyjny, kanapa i stół do holograficznych szachów Dejarik, bar, łóżko, schowek na amunicję oraz hipernapęd z narzędziami.
- broń: dwa pistolety blasterowe, karabin blasterowy i blaster Landa.
- elektrolornetka.

Podnieś pokrywy kadłuba i odegraj wewnątrz statku ciekawe przygody z filmu o Hanie Solo.
Zagraj z Chewbaccą w szachy Dejarik… tylko pamiętaj, że nie lubi przegrywać!

Wymiary:
- model ma ok. 11 cm wysokości, 48 cm długości i 30 cm szerokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Star Wars Sokół Millennium™ 75212

Lego Star Wars Sokół Millennium™ 75212

75212