Lego Star Wars Ciężka maszyna krocząca Najwyższego Porządku 75189

Nowy

540,00 zł

Opis

Nr zestawu 75189
Ilość klocków 1376 elementów
Marka / seria Lego Star Wars
Wiek 9 - 14 lat

Więcej informacji

Klocki Lego Star Wars Ciężka maszyna krocząca Najwyższego Porządku 75189 to zestaw 1376 elementów. Powiększ swoją armię LEGO® Star Wars o ciężką maszynę kroczącą Najwyższego Porządku. Ten wspaniały model inspirowany pojazdem z filmowego hitu „Gwiezdne wojny: Część VIII” ma wytrzymały pancerz, przesuwane nogi, ruchomą głowę z otwieranym kokpitem na minifigurkę oraz sprężynowymi działkami, ruchomy szybkostrzelny miotacz na szczycie oraz odczepiane zbiorniki, które można zrzucić z tyłu maszyny. Pojazd ma także schowek na dodatkową amunicję z boku oraz otwieraną ładownię z tyłu, w której zmieści się minifigurka i dodatkowe pociski. Ten niezwykły zestaw zawiera pięć minifigurek.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- pięć minifigurek: kapitan Poe Dameron, Rey, żołnierz Ruchu Oporu, kierowca maszyny kroczącej Najwyższego Porządku oraz szturmowiec Najwyższego Porządku.
- pojazd ma ruchome nogi, ruchomą głowę z otwieranym kokpitem na minifigurkę i sprężynowymi działkami, ruchomy szybkostrzelny miotacz na szczycie, odczepiane zbiorniki z tyłu i otwierany schowek na amunicję z boku
- broń: miecz świetlny Rey, dwa blastery i pistolet blasterowy.

Przekręć pokrętło, by wycelować szybkostrzelny miotacz klocków na szczycie maszyny.
Wymiary:
- maszyna krocząca ma ok. 35 cm wysokości, 35 cm długości i 12 cm szerokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Star Wars Ciężka maszyna krocząca Najwyższego Porządku 75189

Lego Star Wars Ciężka maszyna krocząca Najwyższego Porządku 75189

75189