Lego Star Wars BOOST Dowódca droidów 75253

Nowy

567,48 zł

Opis

Nr zestawu 75253
Ilość klocków 1177 elementów
Marka / seria Lego Star Wars BOOST
Wiek 8+ lat

Więcej informacji

Klocki Lego Star Wars BOOST Dowódca droidów 75253 to zestaw 1177 elementów. Ten interaktywny zestaw robotów oddaje w ręce Twojego dziecka trzy droidy LEGO Star Wars, którymi można sterować za pomocą aplikacji. Są to R2-D2, droid Gonk i droid mysz — każdy z własną osobowością i umiejętnościami. Z pomocą darmowej aplikacji LEGO Star Wars BOOST młody dowódca może zbudować droidy i włożyć w jednego z nich sterowany przez Bluetooth element Move Hub. Droida można ożywić za pomocą intuicyjnego środowiska programowania metodą „przeciągnij i upuść”, by rozwiązywać razem z nim misje. Do rozwiązania ponad 40 emocjonujących misji trzeba budować narzędzia, broń, cele, przeszkody i inne modele. To wspaniała zabawa! Pomaga dzieciakom rozwijać zdolność krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów, a do tego wprowadza je w świat inżynierii i robotyki.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- interaktywna zabawka STEM składająca się z trzech droidów LEGO® Star Wars™ do zbudowania z klocków i ponad 40 interaktywnych misji. Podczas zabawy dzieci opanują podstawy programowania i rozwiną umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów.
- czujnik koloru i odległości, element Interactive Motor, element Move Hub oraz 1177 klocków. To wystarczy, by zbudować wszystkie trzy sympatyczne figurki droidów: R2-D2, droida Gonka oraz droida mysz. Uwaga: programować można tylko jednego robota naraz, ponieważ w zestawie jest jeden element Move Hub z funkcją Bluetooth.
- rekwizyty do zbudowania, między innymi silniki rakietowe, katapulta, miotacz ciastek, cel, dekoder kolorów i przeszkody.
Ośmiolatkom i starszym dzieciom spodoba się budowanie robotów z pomocą darmowej aplikacji LEGO® Star Wars™ BOOST, ożywianie ich i rozwiązywanie ciekawych oraz ambitnych misji w łatwym w obsłudze środowisku programowania. Listę zgodnych urządzeń znajdziesz na stronie LEGO.com/devicecheck.
Zestaw doskonale nadaje się na prezent z okazji urodzin czy Bożego Narodzenia — a także bez okazji. Zawiera kultowe postacie, miejsca, efekty dźwiękowe i muzykę z części I–VI uwielbianej przez dorosłych i dzieci sagi filmowej „Gwiezdne wojny™”.

Wymiary:
- R2-D2 z klocków LEGO® ma ok. 20 cm wysokości, 10 cm długości i 14 cm szerokości
- Droid Gonk z klocków LEGO ma ok. 18 cm wysokości, 16 cm długości i 9 cm szerokości
- Droid mysz z klocków LEGO ma ok. 14 cm wysokości, 17 cm długości i 9 cm szerokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Star Wars BOOST Dowódca droidów 75253

Lego Star Wars BOOST Dowódca droidów 75253

75253