Lego Ideas Wyskakująca książką 21315

Nowy

209,76 zł

Opis

Nr zestawu 21315
Ilość klocków 859 elementów
Marka / seria Lego Ideas
Wiek 12+ lat

Więcej informacji

Klocki Lego Ideas Wyskakująca książką 21315 to zestaw 859 elementów. Zestaw ten przedstawia klasyczne baśnie o Czerwonym Kapturku oraz Jasiu i magicznej fasoli doskonale nadaje się do budowania, zabawy i ekspozycji na półce. Jest to pierwsza książka rozkładanka do zbudowania z klocków LEGO. Po otworzeniu jej Twoim oczom ukaże się słynna scena w leśnej chatce babci Kapturka z otwieranymi drzwiami, łóżkiem i kuchnią. Odegraj scenę, w której Czerwony Kapturek spotyka wilka lub wymień chatkę babci na scenę z zamku w chmurach należącego do olbrzyma. Z klocków w tym zestawie kolekcjonerskim możesz zbudować obie sceny naraz albo stworzyć własną — to doskonały prezent dla twórczej osoby. Do zestawu dołączona jest broszura z krótką historią książek rozkładanek, skróconą historią obu baśni oraz informacjami o fanach, którzy zaprojektowali ten zestaw, a także projektantach LEGO, którzy nad nim pracowali.

Dodatkowe informacje:

W zestawie:
- cztery nowe minifigurki LEGO®: Czerwony Kapturek, babcia, wilk i olbrzym, a do tego nowa mikrofigurka: Jaś.

Pierwsza książka rozkładanka w historii LEGO® przedstawia dwie baśnie: Czerwonego Kapturka oraz Jasia i magiczną fasolę.
Zbuduj model i ustaw go na półce lub stwórz własne sceny z dwóch baśni w tym twórczym zestawie.
Z klocków w tym zestawie LEGO® Ideas możesz zbudować sceny z obu baśni naraz, a nawet stworzyć własną.
Do zestawu dołączona jest broszura z instrukcjami budowania, krótką historią książek rozkładanek, krótką historią obu baśni oraz informacjami o fanach, którzy zaprojektowali ten wspaniały zestaw, a także projektantach LEGO®, którzy nad nim pracowali.

Wymiary:
- zamknięta książka rozkładanka ma ok. 20 cm długości i 13 cm szerokości
- otwarta ok. 28 cm szerokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Ideas Wyskakująca książką 21315

Lego Ideas Wyskakująca książką 21315

21315