Lego Minifigurki Batman Movie, 71017

Nowy

13,00 zł

Opis

Nr zestawu 71017
Ilość klocków 7 elementów
Marka / seria Lego
Wiek 5+ lat

Więcej informacji

Lego Minifigurki Batman Movie, 71017 to zestawy składajace się z 7 elementów. Minifigurki wzbogacą każdą kolekcję zestawów LEGO®, otwierając nowe możliwości zabawy. W tej limitowanej edycji minifigurek z filmu LEGO BATMAN FILM znajdziesz wszystkie ulubione postacie, takie jak Batman™ miłośnik homarów, Eraser™, Zodiac Master™, Król Tut™, Batgirl™ różowa moc, Dick Grayson™, Orka™, Wróżka Batman™, Batman™ glam metal, Batman™ klan jaskini, Batman™ wakacyjny, Joker™ – Azyl Arkham, Calculator™, Red Hood™, Komisarz Gordon™, Barbara Gordon™, March Harriet™, Mim™, Catman™ i Pielęgniarka Harley Quinn™. Każda minifigurka jest dostarczana w zapieczętowanym woreczku o nieznanej zawartości wraz z podstawką i ulotką kolekcjonerską. Do wybranych minifigurek z serii LEGO BATMAN MOVIE dołączamy jedno lub więcej akcesoriów.


Dodatkowe informacje

Opis:
- każda minifigurka jest dostarczana z jednym lub większą liczbą akcesoriów, a także z podstawką do prezentacji, kolekcjonerską ulotką i unikalnym kodem do gry
- dołącz do swojej kolekcji minifigurki LEGO® z tej limitowanej edycji, by móc wymyślać własne, pełne akcji scenki z filmu LEGO BATMAN MOVIE!
- połącz minifigurki z zestawami LEGO® do budowania, by móc tworzyć niezliczone scenariusze zabawy.

UWAGA: Każdy z „tajemniczych woreczków” mieści jedną z 20 postaci tworzących tę kolekcję. Niestety nie możemy spełnić próśb o określone minifigurki. Przy zakupie więcej niż jednego woreczka o nieznanej zawartości możesz stać się posiadaczem 2 lub więcej identycznych minifigurek.

Opinie

Napisz opinię

Lego Minifigurki Batman Movie, 71017

Lego Minifigurki Batman Movie, 71017

71017

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: