Lego Minifigurki Seria 15, 71011

Nowy

12,00 zł

Opis

Nr zestawu 71011
Ilość klocków 8 elementów
Marka / seria Lego
Wiek 5+ lat

Więcej informacji

Lego Minifigurki Seria 15, 71012 to zestawy składajace się z 8 elementów. Seria 15 kolekcjonerskich zestawów LEGO® Minifigures to szansa na nowe, niezwykłe przygody. Znajdziesz tu minifigurki Królowej, funkcjonariusza do spraw zwierząt, złodzieja klejnotów, kobiety w stroju plemiennym, baletnicy, latającego wojownika, fauna, przerażającego rycerza, mistrza zapasów, człowieka w stroju rekina, niezdary, wojownika kendo, kosmonauty, laserowego mecha, woźnego i rolnika. W środku każdego „tajemniczego woreczka” znajduje się pięknie wykonana minifigurka uzupełniona o jednolub więcej akcesoriów. Jest tam także podstawka do prezentacji oraz kolekcjonerska ulotka.

Dodatkowe informacje

Opis:
- każda minifigurka jest dostarczana z jednym lub większą liczbą akcesoriów, a także z podstawką do prezentacji, kolekcjonerską ulotką i unikalnym kodem do gry
- zbierz postaci z nowej, niezwykłej serii LEGO® Minifigures i zacznij wymyślać nowe, wspaniałe przygody
- połącz minifigurki z zestawami LEGO® do budowania, by móc tworzyć niezliczone scenariusze zabawy
- dla zabawy lub uzupełnienia kolekcji możesz także wymieniać się minifigurkami ze znajomymi.

UWAGA: Każdy z „tajemniczych woreczków” mieści 1 z 16 postaci tworzących tę kolekcję. Niestety nie możemy spełnić próśb o określone minifigurki. Przy zakupie więcej niż jednego woreczka o nieznanej zawartości możesz stać się posiadaczem 2 lub więcej identycznych minifigurek.


Opinie

Napisz opinię

Lego Minifigurki Seria 15, 71011

Lego Minifigurki Seria 15, 71011

71011

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: