LEGO MINECRAFT Portal do Netheru 21143

Nowy

153,66 zł

Opis

Nr zestawu 21143
Ilość klocków 470 elementów
Marka / seria Lego Minecraft
Wiek 8+ lat

Więcej informacji

Klocki Lego Minecraft Portal do Netheru 21143 to zestaw 470 elementów, który pozwoli Ci wykonać portal, zbudować wspaniałą linię kolejową i odbyć podróż do Netheru. Po drodze musisz stoczyć walkę z groźnym latającym płomykiem oraz ghastem, który strzela kulami ognia. Później włącz lawospad i gotowe: możesz wydobywać jasnogłaz! Ten zestaw LEGO został zaprojektowany specjalnie z myślą o młodych fanach tej popularnej gry komputerowej z otwartym światem. Dzięki niemu na własnej skórze doświadczysz przygód ze świata LEGO® Minecraft™! W zestawie jest też minifigurki Steve'a z LEGO Minecraft, a do tego figurki małej kostki magmy i małego Zombie Pigmana.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- minifigurka Steve'a z LEGO® Minecraft™, a także figurki płomyka, małej kostki magmy i małego zombie Pigmana, a do tego figurka ghasta, który dyski udekorowane jak kule ognia
- krajobraz Netheru z gry Minecraft™ z portalem, płomieniami, grzybami i funkcją lawospadu — wszystko do złożenia z klocków, a do tego wózek kopalniany i zakręcający tor
- broń: miecz i kilof
- akcesoria: czerwony eliksir, tarcza, skrzynka, łóżko, blok magmy oraz netherowa ruda kwarcu i jasnogłaz do wykopania.

Zobacz nowość na styczeń 2018 r. — większego ghasta o 9 mackach i głęboko osadzonych czerwonych oczach, który może wystrzelić 2 dyski bez przeładowania!
Chwyć swój diamentowy miecz, wskocz do wózka kopalnianego i wybierz się w podróż, aby przez portal dotrzeć do Netheru!
Stań do walki z groźnym latającym płomykiem oraz ghastem, który strzela kulami ognia. Później możesz wydobyć jasnogłaz, który świeci w ciemności.
Włącz funkcję przepływu lawy, aby uruchomić lawospad.
Puść wodze fantazji — zestaw można przerabiać na inne modele LEGO® Minecraft™!

Wymiary:
- ok. 16 cm wysokości, 19 cm szerokości i 24 cm głębokości.

Opinie

Napisz opinię

LEGO MINECRAFT Portal do Netheru 21143

LEGO MINECRAFT Portal do Netheru 21143

21143

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: