Lego Minecraft Najazd złosadników 21160

Nowy

202,44 zł

Opis

Nr zestawu 21160
Ilość klocków 562 elementy
Marka / seria Lego Minecraft
Wiek 8+ lat

Więcej informacji

Lego Minecraft Najazd złosadników 21160 to zestaw 562 elementów. Pełna akcji przygoda LEGO® Minecraft™ rozgrywa się w inspirującym otoczeniu z ciekawymi akcesoriami i ulubionymi postaciami z popularnej gry komputerowej. Gdy figurka tajemniczego Kaia z Minecrafta przybędzie na pomoc, wszystko może się wydarzyć! Mnóstwo opcji budowania, zabawy i tworzenia Tworzenie niezliczonych scenariuszy zabawy jest bardzo proste dzięki możliwości przemieszczania trzech części modelu przedstawiających miejsca znane z gry Minecraft — pustynny dom z płaskim dachem, punkt handlowy i pole uprawne. Po zdjęciu dachu domu można bawić się również w środku budynku. Oprócz przyjaznych osadników, złosadników (nowość na styczeń 2020 r.), obrońcy i różnych zwierząt oraz akcesoriów, w zestawie trzeba zmierzyć się też z imponującą, kąsającą bestią złosadniczą. Jest tak duża, że figurka z serii Minecraft może na niej jechać, a jej kłapiąca paszcza otwiera się i zamyka. Przenieś Minecrafta do prawdziwego świata za pomocą klocków i figurek LEGO Zestawy LEGO Minecraft zapewniają dzieciom narzędzia do swobodnej, samodzielnej zabawy grupowej, a nowe figurki do zbudowania (nowości na styczeń 2020 r.) wciągną je w wir pasjonującej zabawy.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- figurka Kaia, figurki osadników i złosadników, zwierząt (nowości na styczeń 2020 r.) i do tego ogromna, kąsająca bestia złosadnicza, na której figurki mogą jeździć. Ci złoczyńcy sieją zamęt nie tylko w grze, ale też w zestawach LEGO® Minecraft™.
- pustynny dom z płaskim dachem, punkt handlowy i pole uprawne. Po zdjęciu dachu domu można bawić się również w środku budynku.

Podaruj graczom w Minecrafta™ nowy wymiar zabawy — pełen akcji zestaw LEGO® Minecraft. Dzieci mogą przestawiać trzy części modelu, tworząc niezliczone przygody oraz walki z wrogimi mobami i ich kąsającą bestią złosadniczą.

Wymiary:
- trzyczęściowy zestaw ma ok. 46 cm długości, 34 cm szerokości i 26 cm wysokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Minecraft Najazd złosadników 21160

Lego Minecraft Najazd złosadników 21160

21160