Lego Overwatch Posterunek: Gibraltar 75975

Nowy

267,48 zł

Opis

Nr zestawu 75975
Ilość klocków 730 elementów
Marka / seria Lego Overwatch
Wiek 9+ lat

Więcej informacji

Klocki Lego Overwatch® Posterunek: Gibraltar 75975 to zestaw 730 elementów, zainspirowany popularną na całym świecie zespołową grą akcji, przedstawia rakietę, która rozkłada się na dwie mniejsze. Dodatkowo w zestawie są trzy postacie z gry: Fara uzbrojona w wyrzutnię rakiet, Łaska z kaduceuszem i blasterem oraz Żniwiarz ze swoimi dwiema Piekielnymi Strzelbami, a do tego duża figurka Winstona uzbrojona w Działo Tesli. Młodym fanom spodoba się zabawa zbudowaną z klocków rakietą i bohaterami z gry wyposażonymi w niezwykłą broń. Natomiast starsi gracze mogą pokazać światu swoją pasję, ustawiając ten rewelacyjny model kolekcjonerski do zbudowania przy swoim stanowisku gamingowym.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- minifigurki: Fara, Łaska i Żniwiarz, a także duża figurka Winstona
- rakieta z gry Overwatch® rozkłada się na dwie mniejsze rakiety z osobnymi kokpitami. Mniejsza z nich ma ładownię, w której zmieści się duża figurka Winstona, banany i klocek przedstawiający masło orzechowe
- wwieża startowa podtrzymująca rakietę w pionie, tak jak na mapie Posterunek: Gibraltar w grze Overwatch®
- broń postaci z gry Overwatch®: wyrzutnia rakiet Fary, kaduceusz i kaduceuszowy blaster Łaski, dwie Piekielne Strzelby Żniwiarza oraz Działo Tesli należące do Winstona.

Overwatch® studia Blizzard Entertainment — twórców legendarnej gry „World of Warcraft®” — szybko zyskał rzeszę zapalonych fanów z całego świata, którzy tworzą animowane seriale online oraz komiksy i organizują międzynarodowe zawody e-sportowe.

Wymiary:
- połączone rakiety mają ok. 5 cm wysokości, 37 cm długości i 19 cm szerokości
- wieża startowa ma ok. 37 cm wysokości, 22 cm szerokości i 22 cm głębokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Overwatch Posterunek: Gibraltar 75975

Lego Overwatch Posterunek: Gibraltar 75975

75975