Lego Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie™ 75954

Nowy

324,39 zł

Opis

Nr zestawu 75954
Ilość klocków 878 elementów
Marka / seria Lego Harry Potter
Wiek 9 - 14 lat

Więcej informacji

Klocki Lego Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie™ 75954 to zestaw 878 elementów. Zbuduj magiczny świat fantasy znany z filmów o Harrym Potterze™ za pomocą szczegółowego, trzypiętrowego modelu LEGO® 75954 Wielka Sala w Hogwarcie™. Zestaw zawiera kominek, ławy, stoły i dwustronne sztandary domów, Wieżę Wielkich Schodów z kręconą klatką schodową, klasę eliksirów, skarbiec, tiarę przydziału, Zwierciadło Ain Eingarp™ i mnóstwo magicznych akcesoriów. Do tego fantastycznego zabawkowego zamku dołączone jest 10 minifigurek oraz figurki bazyliszka i Fawkesa™ do zbudowania, a także figurki Hedwigi™ i Parszywka™

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- 10 minifigurek: Harry Potter™, Ron Weasley™, Hermiona Granger™, Draco Malfoy™, Susan Bones, profesor McGonagall™, profesor Quirrell z drugą twarzą Lorda Voldemorta™, Hagrid™, Albus Dumbledore™ i Prawie Bezgłowy Nick oraz figurki bazyliszka i Fawkesa™ do zbudowania, a także figurki Hedwigi™ i Parszywka™.
- w Wielkiej Sali znajdują się stoły, stół nauczycielski z siedzeniami, kominek, dwa dwustronne sztandary domów i cztery „latające” świece, jedzenie (udko indyka, lody i mały tort), miotły, puchar i czajnik.
- na dole trzypiętrowej wieży znajdziesz ruchome Wielkie Schody z kręconymi stopniami, na kolejnych piętrach klasę eliksirów i skarbiec ze skrzynią, a w wieży pokój z grzędą dla Fawkesa™ oraz Zwierciadłem Ain Eingarp™, w którym można zmieniać odbicia.
- łódka z wiszącą latarnią
- akcesoria: siedem różdżek, trzy kubki, parasolka, latarnia, miotła, tiara przydziału, kociołki, eliksiry, świeczki, dwie czarodziejskie miotły, jedzenie, puchar, czajnik, skrzynia i pająk.

Usadź uczniów w łodzi i przypłyń do zamku Hogwart™.
Pomóż Hermionie i Susan przygotować magiczne eliksiry.
Urządź ucztę w Wielkiej Sali i przypisz uczniów do odpowiednich domów za pomocą tiary przydziału.
Pomóż Hagridowi™, profesorowi Dumbledore’owi™ i profesor McGonagall™ powitać nowych uczniów.
Urządź starcie Harry’ego i Draco na różdżki w Klubie pojedynków.
Przyleć razem z Fawkesem™ na pomoc Harry'emu walczącemu z ogromnym bazyliszkiem.
Zajrzyj razem z Ronem do Zwierciadła Ain Eingarp™ i zmień widoczne w nim odbicie.
Zamień Quirinusa Quirrella w Lorda Voldemorta™, obracając jego głowę!
Model można połączyć z zestawem 75953 Wierzba bijąca z Hogwartu™, by przeżyć jeszcze większe przygody z serii LEGO® Harry Potter™.

Wymiary:
- Wielka Sala w Hogwarcie™ ma ok. 37 cm wysokości, 30 cm szerokości i 18 cm głębokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie™ 75954

Lego Harry Potter Wielka Sala w Hogwarcie™ 75954

75954