Lego Hidden Side™ Dragster 40408

Nowy

64,23 zł

Opis

Nr zestawu 40408
Ilość klocków 134 elementy
Marka / seria Lego Hidden Side
Wiek 7+ lat

Więcej informacji

locki Lego Hidden Side™ Dragster 40408 to zestaw 134 elementów, który przeniesie zabawę w niezwykły świat rozszerzonej rzeczywistości, co gwarantuje jeszcze większą dawkę emocji. Pobierz aplikację Hidden Side i zeskanuj ten niesamowity model za pomocą telefonu, aby go ożywić. Zobacz, jak interakcja z modelem w prawdziwym świecie może wpływać na to, co dzieje się w aplikacji. Poznaj nowy rodzaj zabawy i interakcji z klockami.

W zestawie LEGO Hidden Side: będziesz zbierać ciekawe przedmioty i duchy oraz grać w gry, a dzięki regularnym aktualizacjom nigdy nie zabraknie Ci nowych zagadek do rozwiązania i potężnych przeciwników!

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- dwie mninifigurki: Jack i Dwayne
- dragster posiada wyrzutnię, więc dzieci mogą próbować akrobacji i skoków.

Aplikacja LEGO® Hidden Side™ pozwoli dzieciakom zajrzeć do niezwykłego, choć nieco przerażającego ukrytego świata, który obfituje w zagadki do rozwiązania, duchy do pokonania i potężnych przeciwników, takich jak Samuel Mason. Korzystanie z rzeczywistości rozszerzonej wymaga użycia smartfona lub tabletu (zestaw nie zawiera żadnego z tych urządzeń). Aplikacja jest zgodna z wybranymi urządzeniami z systemem iOS i Android. Zgodność urządzenia możesz sprawdzić na stronie LEGO.pl/devicecheck. Przed połączeniem się z siecią dzieci powinny zapytać o zgodę.

Opinie

Napisz opinię

Lego Hidden Side™ Dragster 40408

Lego Hidden Side™ Dragster 40408

40408