Lego Friends Restauracja w Heartlake 41379

Nowy

178,05 zł

Opis

Nr zestawu 41379
Ilość klocków 624 elementy
Marka / seria Lego Friends
Wiek 6+ lat

Więcej informacji

Klocki Lego Friends Restauracja w Heartlake 41379 to zestaw 624 elementów. Realistyczne elementy, takie jak bar sałatkowy, recepcja i kamienny piec do pizzy zapewnią wiele godzin kreatywnej zabawy, podczas której Twoje dziecko będzie mogło bawić się w wizyty w restauracji z przyjaciółmi. Dzieci mogą też wcielić się w szefa kuchni, przygotowywać posiłki i obsługiwać gości przy stole na balkonie alfresco. Bar sałatkowy wewnątrz restauracji jest ruchomy, co pozwala zwiększyć przestrzeń do zabawy, a dzieci mogą wyobrazić sobie, że na zewnątrz kot Chico szuka resztek pożywienia w śmietniku razem ze swoim nowym przyjacielem mieszkającym w restauracji. Aby maksymalnie urozmaicić kreatywną zabawę, pozwól dziecku wymyślić tożsamość nieuchwytnego artysty tworzącego graffiti, który nocą przychodzi do restauracji, żeby zostawić po sobie ślad. Ten zabawny zestaw konstrukcyjny zawiera 3 minilaleczki: Emmę, Ethana i szefa kuchni oraz dwie figurki kotów LEGO.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- 3 minilaleczki LEGO®: Emmę i Ethana z LEGO Friends, szefa kuchni oraz dwa koty LEGO
- dwupiętrowa restauracja, w której znajdują się: piec do pizzy, recepcja, część jadalna na balkonie, kuchnia, WC, kontener na śmieci i miejsca na zewnątrz.
- skuter LEGO
- wózek do serwowania sałatek
- akcesoria: 2 ryby, menu, notatnik, 2 kaski, 2 farby w sprayu, naklejki graffiti, kwiaty, rolka papieru toaletowego, przybory kuchenne, płytki z wzorem pizzy i makaronu, gaśnica, 3 widelce, 3 noże, 3 talerze i długopis
- akcesoria kuchenne obejmują patelnię do pizzy, szpatułkę, formę do pieczenia, patelnię, sosjerkę i trzepaczkę
- akcesoria baru sałatkowego obejmują produkty spożywcze LEGO®: 2 bagietki, elementy sałatki, butelkę oleju i 3 babeczki.

Wymiary:
- restauracja ma ok. 17 cm wysokości, 24 cm szerokości i 12 cm głębokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Friends Restauracja w Heartlake 41379

Lego Friends Restauracja w Heartlake 41379

41379