Lego Friends Atelier Emmy 41365

Nowy

72,36 zł

Opis

Nr zestawu 41365
Ilość klocków 235 elementów
Marka / seria Lego Friends
Wiek 6+ lat

Więcej informacji

Klocki Lego Friends Atelier Emmy 41365 to zestaw 235 elementów.  Na parterze tego zabawkowego atelier dla dzieci znajduje się sklep z dziełami sztuki i artykułami dla artystów. Na piętrze jest atelier, w którym Emma z serii LEGO Friends tworzy swoje najnowsze arcydzieła malarskie. Dzieci mogą puścić wodze fantazji i „pomalować” magiczne płótno — wystarczy zwilżyć je wodą, by ukazał się na nim obrazek. Dodatkowo pokrętło na kole garncarskim pozwala obrócić rzeźbę. Twórczą zabawę można kontynuować na dachu — zrelaksuj się w kawiarence przy filiżance kawy i kawałku ciasta lub pobaw się z kotem Chico.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- dwie minilaleczki: Emma i Andrea oraz figurka kota Chico
- na parterze budynku znajduje się sklep artystyczny z dziełami sztuki i artykułami dla artystów, na piętrze — atelier z miniaturową sztalugą, słoiczkami farby i obrotowym kołem do rzeźbienia, a na dachu — taras z kawiarenką wyposażony w stolik i parasol
- akcesoria: płótno reagujące na wodę, paleta z farbami, pędzel, nożyczki, butelka farby, płytki z obrazami, kasa, banknot, szyld na zewnątrz sklepu, ciastko i kubek.

Przygotuj rewelacyjną rzeźbę na kole garncarskim z funkcją obracania.
„Pomaluj” magiczne płótno wodą, by zobaczyć obrazek.
Zobacz nowe obrazy w galerii lub wejdź na piętro i namaluj własne w atelier.

Wymiary:
- model ma ok. 16 cm wysokości, 9 cm szerokości i 6 cm głębokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Friends Atelier Emmy 41365

Lego Friends Atelier Emmy 41365

41365