Lego Friends Domek na drzewie Mii 41335

Nowy

137,40 zł

Opis

Nr zestawu 41335
Ilość klocków 351 elementów
Marka / seria Lego Friends
Wiek 6 - 12 lat

Więcej informacji

Klocki Lego Friends Domek na drzewie Mii 41335 to zestaw 351 elementów, który jest pełen ciekawych szczegółów i funkcji, które zapewnią długie godziny świetnej zabawy z Mią, jej bratem i wszystkimi gośćmi, którzy wpadną w odwiedziny. Domek ma składaną drabinę, siatkę do wspinania się na piętro i linę do zjeżdżania w dół. Jest tu także pistolet na wodę, książka z historiami o duchach, płytki z obrazkami, gra planszowa, pizza, sprzęt sportowy, deskorolka Mii i nie tylko. W zestawie dwie minilaleczki i dwie figurki zwierząt.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- minilaleczki Mii i Daniela, figurka króliczki Mimì oraz ptaszka Cinnamon.
- do domku na drzewie można dostać się po drabinie lub siatce. Na strychu z otwieranym dachem stoi pudło do przechowywania. Jest tu także drugi schowek w pniu drzewa oraz domek dla królika
- akcesoria: deskorolka, pistolet na wodę, latarka, książka z historiami o duchach, płytki z rysunkami, pizza, kubek z napisem „I love Heartlake City”, gra planszowa, mapa parku w Mieście Heartlake, bumerang, płytka z listem miłosnym, piłka, ptasie gniazdo, jajko i marchewka.

Zjedź w dół po linie, a potem wdrap się z powrotem do domku na drzewie po siatce.
Przygotuj wspaniały wieczór dla przyjaciół Mii. Możecie opowiadać historie o duchach w świetle latarki, zagrać w grę planszową i przekąsić pizzę, a potem odkryć rzeczy Daniela na strychu!
Przejedź się na deskorolce po parku w Mieście Heartlake lub wypróbuj sprzęt sportowy na trawie przed domkiem na drzewie w tym wspaniałym zestawie konstrukcyjnym.
Pomóż miłośniczce zwierząt Mii zaopiekować się króliczką w jej domku oraz ślicznym ptaszkiem, który ma gniazdo na drzewie.

Wymiary:
- domek na drzewie ma ok. 16 cm wysokości, 17 cm szerokości i 16 cm głębokości
- domek dla królika ma ok. 3 cm wysokości, 4 cm szerokości i 3 cm głębokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Friends Domek na drzewie Mii 41335

Lego Friends Domek na drzewie Mii 41335

41335