Lego Friends Konkurs talentów Andrei 41368

Nowy

186,18 zł

Opis

Nr zestawu 41368
Ilość klocków 492 elementów
Marka / seria Lego Friends
Wiek 7+ lat

Więcej informacji

Klocki Lego Friends Konkurs talentów Andrei 41368 to zestaw 492 elementów. Czas na show w zestawie LEGO® Friends 41368 Konkurs talentów Andrei. Model składa się z trzech różnych obrotowych scen, na których przez długie godziny można podziwiać umiejętności Andrei. Przygotuj ją w garderobie, a potem pomóż jej wejść na scenę i śpiewać, grać na perkusji lub wykonywać magiczne sztuczki — wystarczy obrócić pokrętło na magicznej skrzynce, by wyskoczył z niej królik! Dwa głośniki po bokach można obrócić i zamienić w duże ekrany. Zabawa będzie jeszcze lepsza, gdy ustawisz na podstawce swojego smartfona, żeby zapewnić Andrei podkład muzyczny lub tło. Dwa żółte uchwyty z tyłu sceny utrzymają urządzenie na miejscu. Pomóż Chloe nacisnąć czerwony lub zielony przycisk na stanowisku sędziego i ocenić występy. Znad sceny opadnie wtedy odpowiednia flaga przedstawiająca jej reakcję. Na koniec uruchom funkcję fajerwerków, by uczcić wyniki konkursu talentów LEGO. W zestawie dwie minilaleczki: Andrea i Chloe oraz figurka królika.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- dwie minilaleczki: Andrea i Chloe z serii LEGO Friends oraz figurka królika
- główna scena z obrotowymi głośnikami
- trzy mniejsze osobne obracające się sceny
- dwa pomieszczenia za kulisami
- stanowisko do sędziowania z funkcją flag i przycisków
- stojak na smartfona
- funkcja fajerwerków
- skrzynia magika
- akcesoria: zabawkowy mikrofon, zestaw do magicznych sztuczek, kamera, szczotka do włosów, szminka, kubek, stojak na smartfona oraz spódnica z materiału dla Andrei.
- akcesoria dla magika: peleryna, kapelusz, magiczna karta, różdżka i zabawkowy królik.

Zmień obrotowe sceny, na których Andrea może pochwalić się swoimi licznymi umiejętnościami: śpiewać, wykonywać magiczne sztuczki i grać na perkusji.
Zabierz gwiazdę za kulisy, gdzie może przygotować się do kolejnego wielkiego występu i przebrać w spódnicę z materiału lub pelerynę magika.
Wysuń flagę z kciukiem w górę, a potem wystrzel fajerwerki!
Ustaw smartfona za sceną, by zapewnić rewelacyjny podkład muzyczny lub tło do występu.

Wymiary:
- model ma ok. 21 cm wysokości, 25 cm szerokości i 14 cm głębokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Friends Konkurs talentów Andrei 41368

Lego Friends Konkurs talentów Andrei 41368

41368