LEGO Friends Szkoła artystyczna Heartlake 41134

Nowy

260,00 zł

Opis

Nr zestawu 41134
Ilość klocków 774 elementy
Marka / seria Lego Friends
Wiek 7 - 12 lat

Więcej informacji

Klocki Lego Friends Szkoła artystyczna Heartlake 41134 to zestaw 774 elementów. Pojedź do szkoły artystycznej LEGO® Friends klasycznym żółtym autobusem szkolnym z otwieranymi drzwiami i zdejmowanym dachem. Ułóż przybory szkolne w otwieranych szafkach i ruszaj do sali, stołówki lub studia — instrumenty muzyczne można wyjąć, by zbudować na dziedzińcu miejsce na występów wraz z ławką dla publiczności i obracanymi głośnikami.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- 3 minilaleczki: Andrea, Noah i nauczycielka tańca Iva
- dwupiętrowy budynek szkoły artystycznej w Heartlake. Na parterze znajduje się hol wejściowy z otwieranymi drzwiami, szatnia z ławką i otwieranymi szafkami oraz stołówka z ladą, stołem i stołkami. Na pierwszym piętrze jest sala lekcyjna z tablicą i 2 ławkami szkolnymi wraz z krzesłami, stanowisko komputerowe z programem do montażui kamerą na statywie oraz toaleta z sedesem i umywalką. Na drugim piętrze znajduje się studio z pianinem, perkusją i mikrofonem na statywie, a do tego jeszcze stanowisko baletowe z poręczą.
- klasyczny, żółty autobus szkolny. Autobus szkolny mieści 5 minilaleczek i ma otwierane drzwi, rozkładany znak stopu i zdejmowany dach ułatwiający zabawę wewnątrz.
- ławka dla publiczności i obracany głośnik
- akcesoria: podręcznik, plaster arbuza, hot dog, butelka mleka i kanapka.

Wymiary:
- szkoły artystycznej Heartlake: 21 cm wysokości, 25 cm szerokości i 6 cm głębokości.
- autobusu szkolnego: 7 cm wysokości, 14 cm długości i 5 cm szerokości.

Opinie

Napisz opinię

LEGO Friends Szkoła artystyczna Heartlake 41134

LEGO Friends Szkoła artystyczna Heartlake 41134

41134