Lego Karawana podróżna Roszpunki 41157

Nowy

124,39 zł

Opis

Nr zestawu 41157
Ilość klocków 323 elementy
Marka / seria Lego Disney
Wiek 6 - 12 lat

Więcej informacji

Klocki Lego Karawana podróżna Roszpunki 41157 to zestaw 323 elementów, który obejmuje wysuwane łóżko, kuchenkę, skrzynię ze skarbami, tarczę strzelniczą i mnóstwo zapasów na całą podróż. Aby uzyskać łatwy dostęp do wnętrza karawany, można podnieść jej dach lub otworzyć boczną ścianę. Modułowe sekcje karawany można też przesuwać i zamieniać miejscami w dowolny sposób. W zestawie dwie minilaleczki oraz figurka konia.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- minilaleczki LEGO® l Disney Roszpunki i Kasandry oraz figurka konia Maximusa
- karawana, w której znajdziesz miejsce do spania na podłodze, dodatkowe wysuwane łóżko powyżej, kuchenkę turystyczną, stojak z jedzeniem, tarczę strzelniczą, schowek na skrzynię ze skarbami, uprząż i miejsce dla dwóch powożących pojazdem minilaleczek. W zestawie jest też funkcja odsłaniania magicznych kamieni.
- akcesoria: dziennik, latarnia, miecz Kasandry, łuk i strzała Roszpunki, szczotka, korona, klejnot, butelka, patelnia, płytka z portretem rodziców Roszpunki, bagietka, marchewka, jabłko i wiadro.

Dostosuj ten zestaw LEGO® l Disney Princess, przesuwając i zamieniając miejscami sekcje, takie jak kuchenka, stojak z jedzeniem i tarcza strzelnicza.

Wymiary:
- karawana podróżna Roszpunki (bez konia) ma ok. 15 cm wysokości, 14 cm długości i 9 cm szerokości
- fragment lasu ma ok. 4 cm wysokości, 6 cm szerokości i 4 cm głębokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Karawana podróżna Roszpunki 41157

Lego Karawana podróżna Roszpunki 41157

41157