Lego Disney Uroczysta łódź Ariel 41153

Nowy

178,05 zł

Opis

Nr zestawu 41153
Ilość klocków 380 elementów
Marka / seria Lego Disney
Wiek 6 - 12 lat

Więcej informacji

Klocki Lego Disney Uroczysta łódź Ariel 41153 to zestaw 380 elementów. który zawiera wszystko, czego potrzeba, by urządzić szczęśliwe zakończenie dla Arielki i księcia Eryka z filmu „Mała Syrenka” Disneya. Zatańcz na obrotowym parkiecie pod altanką, zakręć rozgwiazdami Sebastiana, znajdź ukryty skarb i urządź pokaz kolorowych fajerwerków. Puść wodze fantazji i skorzystaj z modułowej konstrukcji zestawu, przesuwając i zamieniając miejscami różne jego sekcje. Altankę możesz połączyć z innymi zgodnymi zestawami LEGO l Disney, by zbudować własne wymarzone modele.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- dwie minilaleczki: księcia Eryka i Arielkę w sukni i białym płaszczu z materiału, a także figurki kraba Sebastiana i pieska Maxa
- uroczysta łódź Ariel ma altankę z obrotowym parkietem, koło sterowe, toaletkę i wyrzutnię fajerwerków. W zestawie jest też dok i wysepka Sebastiana z obracającymi się rozgwiazdami
- akcesoria: ciasto, kieliszki, korona, skrzynia ze skarbem, kryształ, teleskop, płytka z nadrukiem umowy z Urszulą, trójząb, kokarda do włosów, kość, fajerwerki oraz butelka perfum.
Dostosuj ten ciekawy zestaw dla dzieci, przesuwając i zamieniając miejscami wewnętrzne sekcje, takie jak toaletka, stół z ciastem i stół z napojami.
Przesuwaj i zamieniaj miejscami altankę i dok, by zmienić wygląd łodzi. Możesz też połączyć ją z innymi zgodnymi zestawami LEGO® l Disney, by zbudować własne wymarzone modele.
Odtwórz końcową scenę wesela z filmu Disneya „Mała Syrenka” na tej kunsztownej łodzi pełnej funkcji i tajnych schowków.
Pomóż Arielce przygotować się na nowe przygody przy toaletce, a potem załóż jej biały płaszcz ślubny.
Zakręć rozgwiazdami Sebastiana, by Eryk i Arielka mogli zatańczyć na obrotowym parkiecie. Na koniec urządź pokaz kolorowych, świątecznych fajerwerków!

Wymiary:
- uroczysta łódź Ariel ma ok. 16 cm wysokości, 23 cm długości i 11 cm szerokości
- wysepka Sebastiana ma ok. 4 cm wysokości, 4 cm szerokości i 4 cm głębokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Disney Uroczysta łódź Ariel 41153

Lego Disney Uroczysta łódź Ariel 41153

41153