Lego Disney Czarodziejski wieczór Kopciuszka 41146

Nowy

150,00 zł

Opis

Nr zestawu 41146
Ilość klocków 350 elementów
Marka / seria Lego Disney
Wiek 6 - 12 lat

Więcej informacji

Klocki Lego Disney Czarodziejski wieczór Kopciuszka 41146 to zestaw 350 elementów . Odtwórz sceny z popularnego filmu Disneya „Kopciuszek” z tym łatwym do zbudowania modelem. Pobaw się z Kopciuszkiem w jej domu z kuchnią i miejscem do spania na piętrze. Następnie przebierz ją w suknię balową i jedź na przyjęcie w karecie. Dach pojazdu można zdjąć, by łatwiej dostać się do dwóch miejsc siedzących dla Kopciuszka i jej matki chrzestnej. Zestaw zawiera dwie minilaleczki i dwie figurki: konia i myszy.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- dwie minilaleczki z „Kopciuszka” Disneya: Kopciuszek z dwiema spódnicami do wyboru i wróżka, matka chrzestna Kopciuszka, a także dwie figurki zwierząt: koń i mysz
- kareta Kopciuszka, w której zmieszczą się dwie minifigurki, a jej dach można zdjąć, by łatwiej dostać się do środka. Powóz ma również otwierane drzwi i otwieraną skrzynię.
- dwupoziomowy dom Kopciuszka ma otwierane drzwi i okna, kuchnię na parterze ze zlewem i stołem oraz miejsce do spania na piętrze
- obrotowa podstawka na suknię balową
- akcesoria: zaproszenie na bal, dwa klucze, magiczna różdżka, miotła, szczotka do włosów, nożyczki, talerz z jedzeniem i kawałek sera.

Baw się i śpiewaj cały dzień z Kopciuszkiem i jej małą myszką i pomóż im posprzątać dom.
Pomóż matce chrzestnej zamienić łachmany Kopciuszka w śliczną suknię balową i odwieźć ją na bal w zaczarowanej karecie zaprzęgniętej w konia.
Odgrywaj ulubione sceny z filmu lub twórz własne historie z uwielbianymi bohaterami.

Wymiary:
- Kareta Kopciuszka ma ok. 11 cm wysokości, 24 cm długości i 7 cm szerokości
- dom Kopciuszka ma ok. 14 cm wysokości, 11 cm szerokości i 5 cm głębokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Disney Czarodziejski wieczór Kopciuszka 41146

Lego Disney Czarodziejski wieczór Kopciuszka 41146

41146