Lego Creator Wyścigówka 31074

Nowy

64,23 zł

Opis

Nr zestawu 31074
Ilość klocków 241 elementów
Marka / seria Lego Creator
Wiek 7 - 12 lat

Więcej informacji

Klocki Lego Creator Wyścigówka 31074 to zestaw 241 elementów. Zwyciężaj we wszystkich wyścigach dzięki niesamowitej Wyścigówce 3 w 1 z jasnozielonych, czarnych i niebieskich klocków z dużą, kolorową przednią szybą i oponami niskoprofilowymi na felgach z niebieskiego aluminium. Otwórz drzwi i zajrzyj do szczegółowej kabiny, podnieś tylną klapę, by dostać się do silnika rakietowego montowanego na dachu, i naciśnij przycisk podnoszący wlot powietrza na masce. Ten popularny zestaw dla dzieci LEGO® Creator 3 w 1 można przebudować na ciężarówkę odrzutową lub quada, by przeżyć kolejne przygody.

Dodatkowe informacje

W zestawie:
- samochód wyścigowy ma wiele autentycznych detali, takich jak duża, kolorowa przednia szyba, szczegółowa kabina z otwieranymi drzwiami, otwierany tylny bagażnik, spojler, opony niskoprofilowe na felgach z niebieskiego aluminium oraz silnik rakietowy do zamontowania na dachu.

Otwórz tylny bagażnik, wyjmij potężny silnik rakietowy i ustaw go na dachu, a potem naciśnij przycisk, by podnieść wlot powietrza na masce, i ruszaj przed siebie z ogromną prędkością!
Mknij przez pola i lasy z rakietową prędkością i wygraj wyścig!
Przeżywaj kolejne przygody z tym modelem 3 w 1. Przebuduj Wyścigówkę na szybką i mocną ciężarówkę odrzutową lub wyrusz w trudny teren na wytrzymałym i niewielkim quadzie.

Wymiary:
- wyścigówka ma ok. 6 cm wysokości, 16 cm długości i 8 cm szerokości
- ciężarówka odrzutowa ma ok. 8 cm wysokości, 16 cm długości i 8 cm szerokości
- quad ma ok. 6 cm wysokości, 9 cm długości i 4 cm szerokości.

Opinie

Napisz opinię

Lego Creator Wyścigówka 31074

Lego Creator Wyścigówka 31074

31074

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: